Přeskočit na obsah

Petr Němec

Petr Němec

obchodní zástupce

Email:

Tel.:

Přeštice

Biografie

Od roku 2004 až do roku 2008 jsem studoval Střední zemědělskou a potravinářskou školu v Klatovech. V roce 2008 jsem nastoupil na Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích (Zemědělská fakulta). Tu jsem úspěšné ukončil v roce 2013.

Od března roku 2014 pracuji jako obchodní zástupce ve firmě ZNZ Přeštice. Mojí náplní je nákup komodit, prodej osiv, hnojiv a pesticidů. Vyhledávám nové zákazníky a starám se o ty stávající. Další mojí činností ve firmě je poradenství v oblasti pěstování zemědělských plodin a pomoc při přípravě Přeštického polního dne, který se koná každý rok.

Od svých 10 let hraji závodně fotbal. Nejprve 9 let za Přeštice, poté 2 roky za Dolní Lukavici a nyní hraji za Radkovice. Jsem aktivní sportovec, vyhledávám různé druhy sportů. Mezi mé další záliby patří práce se zvířaty, příroda a společné chvíle s přáteli.

Od svých 3 let bydlím v rodinném domě v Přešticích. Můj otec je lékař (neurolog), matka je zdravotní sestra. Mám jednoho bratra.

Co vás přinutilo kandidovat?

Nelíbí se mi, jak se město vyvíjí nebo spíše nevyvíjí. Na to, že jsme největší město na jižním Plzeňsku, tak to vůbec nevypadá.

Proč SPOLEČNĚ 2022?

Dobrá a poctivá parta lidí, kteří ví co chtějí a zatím si jdou.

Jaký vztah máte k Přešticím? Jak dlouho zde žijete?

V Přešticích žiji od svých 2 let, tzn. 28 let. Je to moje srdcové město, na které nedám dopustit.

Jaký by podle vás měl být správný starosta?

Starosta by měl být podle mě vstřícný, férový, otevřený k novým možnostem, komunikativní, neměl by se vyhýbat palčivým problémům a měl by řešit věci včas a s klidnou hlavou.

Jaké je Vaše nejoblíbenější místo na Přešticku?

Moje nejoblíbenější místo na Přešticku jsou cesty kolem řeky Úhlavy.

Jaký úspěch byste si ve volbách přál/a pro Společně 2022? A jaký si myslíte, že je reálný odhad?

Přál bych si, abychom volby vyhráli a Tomáš Chmelík se stal starostou.