Přeskočit na obsah

Marie Jarolímová

důchodkyně

Email:

Tel.:

Skočice

Biografie

Narodila jsem se 8. dubna 1952 ve Skočicích, je mi 66let, vdaná 46 let, manžel Josef 68 let, mám 2 syny – Radek (45 let), Dušan (43 let). Bydlím ve Skočicích.

Do školy jsem chodila 1.-5. ročník v ZŠ Skočice, 6.-9. ročník  ZŠ Přeštice. Vyučila jsem se v Plzni ve Škodovce soustružnicí, kde jsem pracovala v závodě Nářadí II. do listopadu 1989.

Od 1. prosince 1989 jsem nastoupila do ZŠ Skočice jako topič v kotelně a později jako školnice. V roce 2004 jsem odešla do plného invalidního důchodu.

Byla jsem členkou ROH, byla jsem členkou KSČ od roku 1981 -1993 (dvě volební období jsem byla členkou celozávodního výboru KSČ) byla jsem předsedkyní BSP, byla jsem předsedkyní Českého svazu žen ve Skočicích, také členkou Českého červeného kříže ve Skočicích, členka SRPŠ v ZŠ Skočice (jmenovaná městem Přeštice), byla jsem členkou Obecního výboru ve Skočicích.

Nyní jsem členkou SOS – Sdružení občanů Skočic, kronikářkou obce Skočice, správce kapličky ve Skočicích, jsem členkou TJ Přeštice – národní házené kde již více než 20 let moderuji utkání.

Moje asi největší zájmy víkendy, házená kde moderuji všechny utkání od mládeže až po dospělé, kronikaře, besedy se žáky ZŠ, hraní divadla v ZŠ Skočice společně s žáky všechny akce s SOS, kulturní akce v kapličce, v DHP předvádím o velikonocích a vánocích ruční práce. Navštěvuji téměř všechny zasedání ZM Přeštice.