Přeskočit na obsah

Kateřina Polívková

Kateřina Polívková

specialista nákupu

Email:

Tel.:

Přeštice

Biografie

Jmenuji se Kateřina Polívková, je mi 29 let a celý život jsem občankou města Přeštice, kde mám i rodiče – tátu Miloslava, který je profesionálním hasičem a mamku Hanu, vedoucí laborantku. Možná znáte i moji sestru Terezu, která je také na kandidátce Společně 2022. Z Přeštic mám i své nejlepší přátele, se kterými trávím většinu volného času.

Po maturitě na gymnáziu Jaroslava Vrchlického v Klatovech jsem ve pokračovala na ZČU FF, obor politologie. Po ukončení bakalářského studia jsem na rok odjela objevovat svět. Ten jsem strávila v Irsku a po návratu do ČR jsem pokračovala v politologii, kterou jsem úspěšně absolvovala v roce 2014. Využila jsem možnosti zkusit si studovat v zahraničí, a tak jsem odjela na Erasmus do rumunské Kluže, kde jsem strávila jeden semestr, který byl nabitý zážitky, informacemi a skvělými lidmi. 

V současné době pracuji v japonské firmě jako specialista nákupu se zaměřením na zajištění denních dodávek. Mým úkolem je zajistit plynulý chod výroby, denní komunikace s českými i zahraničními dodavateli a řešení nejrůznějších problémů spojených s přepravou, skladováním a objednávkami materiálu do výroby.

S komunální politikou nemám zatím žádné zkušenosti, ve Společně 2022 jsem právě ale proto, abych je začala sbírat a naučila se orientovat v politickém prostředí Přešticka a učila se od zkušenějších. Nejsem členkou žádné politické strany ani žádné komise či výboru.

Jsem aktivní členkou skautské organizace od 1995, díky tomu mám zkušenosti s organizací mládeže a ráda se podílím na různých kulturních akcích. V nedávné době jste mě mohli vidět například na TANDER WAKE akci na přeštické loděnici nebo na Cross country závodech na Prioru.

Ráda si přečtu dobrou knihu, na žánru nezáleží, mezi mé oblíbené autory patří například Stephen King. Ze sportu mi zajímá wakeboard, kolo, plavání a turistika nebo alespoň procházka s naším psem, z těch zimních snowboard a stavění sněhuláků. Největším zájmem je ale určitě cestování, jak už jsem uvedla výše, několik měsíců jsem strávila v Rumunsku, v Irsku a na Mallorce. Navštívila jsem několik dalších evropských zemí a letos jsem se podívala i do Asie, konkrétně do Vietnamu.

Co vás přinutilo kandidovat?

Chuť zapojit se do veřejného dění a být u toho.

Proč SPOLEČNĚ 2022?

Protože jsme spoluobčané, tak je důležité dělat věci společně.

Jaký vztah máte k Přešticím? Jak dlouho zde žijete?

Přeštice jsou krásné místo pro život a žiji zde od narození.

Jaký by podle vás měl být správný starosta?

Správný starosta by měl být svědomitý, měl by umět čelit kritice a postavit se za zájmy svých občanů.

Jaké je Vaše nejoblíbenější místo na Přešticku?

Výhled na Přeštice od Prioru při západu slunce.

Jaký úspěch byste si ve volbách přál/a pro Společně 2022? A jaký si myslíte, že je reálný odhad?

Samozřejmě bych si přála, aby Společně 2022 získalo co nejvíc hlasu. Myslím, že Tomáš má na to stát se starostou.