Přeskočit na obsah

Kateřina Polívková

specialista nákupu, členka komise kultury a školství

Email: katerina.polivkova@gmail.com

Tel.:

Přeštice

Biografie

Jmenuji se Kateřina Polívková, je mi 29 let a celý život jsem občankou města Přeštice, kde mám i rodiče – tátu Miloslava, který je profesionálním hasičem a mamku Hanu, vedoucí laborantku. Možná znáte i moji sestru Terezu. Z Přeštic mám i své nejlepší přátele, se kterými trávím většinu volného času.

Po maturitě na gymnáziu Jaroslava Vrchlického v Klatovech jsem ve pokračovala na ZČU FF, obor politologie. Po ukončení bakalářského studia jsem na rok odjela objevovat svět. Ten jsem strávila v Irsku a po návratu do ČR jsem pokračovala v politologii, kterou jsem úspěšně absolvovala v roce 2014. Využila jsem možnosti zkusit si studovat v zahraničí, a tak jsem odjela na Erasmus do rumunské Kluže, kde jsem strávila jeden semestr, který byl nabitý zážitky, informacemi a skvělými lidmi. 

V současné době pracuji v japonské firmě jako specialista nákupu se zaměřením na zajištění denních dodávek. Mým úkolem je zajistit plynulý chod výroby, denní komunikace s českými i zahraničními dodavateli a řešení nejrůznějších problémů spojených s přepravou, skladováním a objednávkami materiálu do výroby.

Jsem aktivní členkou skautské organizace od 1995, díky tomu mám zkušenosti s organizací mládeže a ráda se podílím na různých kulturních akcích. Vidět jste mě mohli například na TANDER WAKE akci na přeštické loděnici nebo na Cross country závodech na Prioru.

Ráda si přečtu dobrou knihu, na žánru nezáleží, mezi mé oblíbené autory patří například Stephen King. Ze sportu mi zajímá wakeboard, kolo, plavání a turistika nebo alespoň procházka s naším psem, z těch zimních snowboard a stavění sněhuláků. Největším zájmem je ale určitě cestování, jak už jsem uvedla výše, několik měsíců jsem strávila v Rumunsku, v Irsku a na Mallorce. Navštívila jsem několik dalších evropských zemí a letos jsem se podívala i do Asie, konkrétně do Vietnamu.