Přeskočit na obsah

Gabriel Kováč

Gabriel Kováč

OSVČ

Email:

Tel.:

Přeštice

Biografie

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Plzni na Slovanech v oboru silnoproud. Od roku 2014 funguji jako OSVČ. Mezi moji hlavní činnost patří IT servis. V poslední době jsem se začal zabývat problematikou GDPR a zastávám funkce pověřence osobních údajů na obecních úřadech a školách na Plzeňsku, Klatovsku a Nepomucku. Zajímám se o nové technologie, problematiku spojenou s IT a historii. S manželkou Evou vychováváme roční dceru Ninu. Ve volném čase se věnuji národní házené v Přešticích a cyklistice.

Co vás přinutilo kandidovat?

Myslím že město se tak nějak zastavilo a nejde kupředu. Nějaké věci se zlepšily, jiné naopak vůbec. Rád bych byl součástí týmu lidí, kteří se budou podílet na budoucím vývoji města.

Proč SPOLEČNĚ 2022?

Znám zakládající členy této platformy od dětství. Proto vím, že jsou ti praví, kteří dokáží Přeštice pohnout správným směrem. Celá strana disponuje skvělou směsicí zajímavých lidí, kteří komunikují na úrovni a mají obrovský přehled v oblastech, kterými se zabývají. Již při prvních setkáních jsem se utvrdil v tom, že tito lidé jsou pro Přeštice to pravé a máme jim co nabídnout.

Jaký vztah máte k Přešticím? Jak dlouho zde žijete?

V Přešticích žiji od narození, tedy 26 let. Mám zde téměř všechny přátele a podstatnou část rodiny. Při plánování vlastního bydlení nás s manželkou ani nenapadlo jiné místo pro společný život. Proto je můj vztah k Přešticím ten nejlepší.

Jaký by podle vás měl být správný starosta?

Starosta by měl být přirozená osobnost. Být inteligentní a otevřený různým názorům. Dobré je znát poměry v Přešticích a vědět, kde město tlačí bota. Na tyto problémy pak nereagovat pouze kritikou, ale vlastní, nebo společnou invencí. Všechny tyto vlastnosti náš kandidát jednoznačně splňuje.

Co je Vaší hlavní životní motivací?

Mou motivací je, postarat se o dobrý život své rodině. I proto jsem se rozhodl spolu kandidovat za stranu Společně 2022 a podílet se na budoucnosti našeho města.

Jaké je Vaše nejoblíbenější místo na Přešticku?

Přešticko má mnoho zajímavých míst. Rádi se vydáváme směrem na Příchovice. Hezká procházka je také na Vícově. Přeštice by si ale zasloužili lepší péči o zeleň, aby se volný čas v přírodě nemusel trávit jen za Přešticemi.